•    HABER DETAY
 • Eyl 20 2011 12:00AM - Ford’dan Erzurumlulara özel 1 hafta

  Ford Otosan tarafindan bu yil üçüncüsü düzenlenen “Neseli Günler” turu 13-17 Eylül tarihleri arasinda Diyarbakir’i ziyaret etti. Castrol Ford Team Türkiye pilotlarina co-pilot’luk yapan Erzurumlular ayrica hafta boyunca Ford Otosan tarafindan tüketicilere sunulan birçok avantajdan yararlandilar.

  Ford Otosan’in, bu yil üçüncüsünü düzenledigi ve Türkiye’nin dört bir yaninda pek çok ili ziyaret edecek olan “Neseli Günler” turu 13-17 Eylül tarihleri arasinda Erzurumlularla bulustu. Neseli Günler turu kapsaminda Erzurumlulara çesitli indirimler, sürüs aktiviteleri, çocuklara yönelik trafik egitimleri ve sürpriz hediyeler sunuldu.

  Ford Yetkili Saticisi ve Servisi Cindilli Otomotiv’in ev sahipliginde 13 Eylül’de baslayan “Neseli Günler” kapsaminda Ford müsterilerine üç farkli kampanya ile avantajlar sunuldu. “Satis Kampanyasi”na katilip Ford modellerinden birini tercih eden müsteriler 500 TL’lik indirimden yararlanirken “Satis Sonrasi Kampanyasi”na katilanlar, araçlarina ücretsiz check-up yaptirabildi. Ford Servis’te bakim ve mekanik onarim yaptiranlar “KDV bizden” avantajindan yararlanirken aracina 4 adet lastik alan müsteriler sürpriz hediyelere sahip oldu. Ford, Neseli Günler süresince ikinci el araç alanlar için hazirladigi kampanyada ise 5 adet sik kullanilabilecek üründen olusan “Mini Onarim Paketi”ni ücretsiz olarak müsterilerine sundu.

  Castrol Ford Team Türkiye pilotlariyla Diyarbakir’da ralli heyecani

  “Neseli Günler” etkinliklerinin en coskulu anlari 17 Eylül Cumartesi günü yasandi. Castrol Ford Team Türkiye pilotlariyla Dagkapi Meydani’nda gerçeklestirilen aktivitede Diyarbakirlilar, Castrol Ford Team Türkiye Direktörü olan Türkiye’nin ralli efsanelerinden Serdar Bostanci ve sampiyon pilotlarinin katilimiyla gerçek yaris otomobilinde co-pilotluk deneyimi yasadilar. Castrol Ford Team Türkiye’nin genç pilotlari 2008 Fiesta Cup Dünya Sampiyonu Emre Yurdakul ile 2009 Türkiye Gençler Sampiyonu ve 2010 Dogu Avrupa Gençler birincisi Murat Bostanci’nin Fiesta R2 ve Fiesta ST ralli araçlarinin yani sira Yeni Ford Focus ile katilimcilara yasattigi heyecanli saatler Ford Türkiye Facebook sayfasindan da takip edilebiliyor.
  HABER VİDEOSU
  HABER FOTOĞRAFLARI


  << Haberler Sayfasına Geri Dön