•    HABER DETAY
 • Eyl 25 2007 12:00AM - YEŞİL BURSA RALLİSİ'NDEN ŞAMPİYON ÇIKACAK!

  Gözler Castrol Fiesta Rallye Cup mücadelesinde!..

  Arkas Otomotiv Türkiye Ralli Şampiyonası’nın 6. yarışı olan 32. Yeşil Bursa Rallisi büyük bir heyecana ev sahipliği yapacak. 29-30 Eylül 2007 tarihlerinde gerçekleşecek yarış, Castrol Fiesta Rallye Cup’ın şampiyonunu belirleyecek.

  Heyecan fırtınası 3 pilot arasında zirveye çıkacak!..

  Serhat Öztemir, Koray Muratoğlu ve Mert Soley, Castrol Fiesta Rallye Cup 2007 şampiyonu olmak için birbirleriyle kıyasıya bir mücadeleye girecekler. Castrol Fiesta Rallye Cup Takım Direktörü Serdar Bostancı, “Motorsporlarına çok büyük bir heyecan ve renk katan Castrol Fiesta Rallye Cup, son yarışta çok büyük bir mücadeleye sahne olacak. 10 araç sezon başından bu yana gerek kendi içerisinde gerekse genel klasmanda çok zevkli ve çekişmeli bir mücadele sergiliyorlar. Pilotlarımız geçen sezon elde ettikleri ve bu sene ileriye taşıdıkları tecrübe ve deneyimlerle bu yıl çok başarılı derecelere imza attılar.” dedi.

  Serdar Bostancı, “Castrol Fiesta Rallye Cup organizasyonu Türkiye motorsporlarının geleceği için çok büyük bir önem taşıyor. Bu organizasyon sayesinde motorsporlarına bir çok pilot ve co-pilot kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Yeşil Bursa Rallisi’nde Castrol Fiesta Rallye Cup çekişmesi ön plana çıkarak bize sezonun en zevkli yarışlarından birini seyretme şansını verecek.” dedi.

  Castrol Fiesta Rallye Cup’da Arkas Otomotiv Türkiye Ralli Şampiyonası’nın geride kalan beş yarışı sonucunda Serhat Öztemir 28.5 puanla birinci, Koray Muratoğlu 27 puanla ikinci, Mert Soley’de 21.25 puanla üçüncü sırada bulunuyor. Her üç pilotun da Yeşil Bursa Rallisi sonucunda şampiyon olma şansı bulunuyor.

  Yeşil Bursa Rallisi, 29-30 Eylül 2007 tarihinde 11 özel toprak etabın geçilmesiyle gerçekleştirilecek.  HABER FOTOĞRAFLARI


  << Haberler Sayfasına Geri Dön