•    HABER DETAY
 • Kas 23 2011 12:00AM - Ford’dan İzmitliler’e özel 1 hafta

  Ford Otosan tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen “Neşeli Günler” turu 21-27 Kasım tarihleri arasında İzmit’i ziyaret ediyor. Castrol Ford Team Türkiye pilotlarına co-pilot’luk yapan İzmitliler ayrıca hafta boyunca Ford Otosan tarafından tüketicilere sunulan birçok avantajdan yararlanıyorlar.

  Ford Otosan’ın, bu yıl üçüncüsünü düzenlediği ve Türkiye’nin dört bir yanında pek çok ili ziyaret edecek olan “Neşeli Günler” turu 21-27 Kasım tarihleri arasında İzmitliler’le buluşuyor. Neşeli Günler turu kapsamında İzmitliler’i çeşitli indirimler, sürüş aktiviteleri, çocuklara yönelik trafik eğitimleri ve sürpriz hediyeler bekliyor.

  Ford Yetkili Satıcısı ve Servisi Es Oto, Nazer Otomotiv ve Ford Yetkili Servisi Gaziantepli Kardeşler’in ev sahipliğinde 21 Kasım’da başlayan “Neşeli Günler” kapsamında Ford müşterilerine üç farklı kampanya ile avantajlar sunuluyor. “Satış Kampanyası”na katılıp Ford modellerinden birini tercih eden müşteriler 500 TL’lik indirimden yararlanırken “Satış Sonrası Kampanyası”na katılanlar, araçlarına ücretsiz check-up yaptırabiliyor. Ford Servis’te bakım ve mekanik onarım yaptıranlar “KDV bizden” avantajından yararlanırken aracına 4 adet lastik alan müşteriler sürpriz hediyelere sahip oluyor. Ford, Neşeli Günler süresince ikinci el araç alanlar için hazırladığı kampanyada ise 5 adet sık kullanılabilecek üründen oluşan “Mini Onarım Paketi”ni ücretsiz olarak müşterilerine sunuyor.

  Castrol Ford Team Türkiye pilotlarıyla İzmit’te ralli heyecanı

  “Neşeli Günler” etkinliklerinin en coşkulu anları 23 Kasım günü yaşandı. Castrol Ford Team Türkiye pilotlarıyla Anıt Meydanı’nda gerçekleştirilen ve Castrol Ford Team Türkiye Direktörü olan Türkiye’nin ralli efsanelerinden Serdar Bostancı’nın da hazır bulunduğu etkinlikte İzmitliler, 2009, 2010 ve 2011 Türkiye Ralli Şampiyonu Castrol Ford Team Türkiye Pilotu Yağız Avcı’nın katılımıyla gerçek yarış otomobilinde co-pilotluk deneyimi yaşadılar. Castrol Ford Team Türkiye’nin genç pilotları Orhan Avcıoğlu ile 2009 Türkiye Gençler Şampiyonu ve 2010 Doğu Avrupa Gençler birincisi Murat Bostancı’nın Fiesta R2 ve Fiesta ST ralli araçlarının yanı sıra Yeni Ford Focus ile katılımcılara yaşattığı heyecanlı saatler Ford Türkiye Facebook sayfasından da takip edilebiliyor.  HABER FOTOĞRAFLARI


  << Haberler Sayfasına Geri Dön