•    HABER DETAY
 • Eki 9 2011 12:00AM - Ford’dan Konyalılara özel 1 hafta

  Ford Otosan tarafindan bu yil üçüncüsü düzenlenen “Neseli Günler” turu 03-09 Ekim tarihleri arasinda Konya’yi ziyaret ediyor. Castrol Ford Team Türkiye pilotlarina co-pilot’luk yapan Konyalilar ayrica hafta boyunca Ford Otosan tarafindan tüketicilere sunulan birçok avantajdan yararlaniyorlar.

  Ford Otosan’in, bu yil üçüncüsünü düzenledigi ve Türkiye’nin dört bir yaninda pek çok ili ziyaret edecek olan “Neseli Günler” turu 03-09 Ekim tarihleri arasinda Konyalilar’la bulusuyor. Neseli Günler turu kapsaminda Konyalilar’i çesitli indirimler, sürüs aktiviteleri, çocuklara yönelik trafik egitimleri ve sürpriz hediyeler bekliyor.

  Ford Yetkili Saticisi ve Servisi Otokoç Otomotiv ile Ford Yetkili Servisi Motorcu Otomotiv’in ev sahipliginde 03 Ekim’de baslayan “Neseli Günler” kapsaminda Ford müsterilerine üç farkli kampanya ile avantajlar sunuluyor. “Satis Kampanyasi”na katilip Ford modellerinden birini tercih eden müsteriler 500 TL’lik indirimden yararlanirken “Satis Sonrasi Kampanyasi”na katilanlar, araçlarina ücretsiz check-up yaptirabiliyor. Ford Servis’te bakim ve mekanik onarim yaptiranlar “KDV bizden” avantajindan yararlanirken aracina 4 adet lastik alan müsteriler sürpriz hediyelere sahip oluyor. Ford, Neseli Günler süresince ikinci el araç alanlar için hazirladigi kampanyada ise 5 adet sik kullanilabilecek üründen olusan “Mini Onarim Paketi”ni ücretsiz olarak müsterilerine sunuyor.

  Castrol Ford Team Türkiye pilotlariyla Konya’da ralli heyecani

  “Neseli Günler” etkinliklerinin en coskulu anlari 08 Ekim günü yasandi. Castrol Ford Team Türkiye pilotlariyla Kültürk Park yaninda gerçeklestirilen aktivitede Konyalilar, 2009 ile 2010 Türkiye Ralli Sampiyonu ve 2011 Sezon Lideri Castrol Ford Team Türkiye Pilotu Yagiz Avci’nin katilimiyla gerçek yaris otomobilinde co-pilotluk deneyimi yasadilar. Castrol Ford Team Türkiye’nin genç pilotlari Orhan Avcioglu, 2008 Fiesta Cup Dünya Sampiyonu Emre Yurdakul ile 2009 Türkiye Gençler Sampiyonu ve 2010 Dogu Avrupa Gençler birincisi Murat Bostanci’nin Fiesta R2 ve Fiesta ST ralli araçlarinin yani sira Yeni Ford Focus ile katilimcilara yasattigi heyecanli saatler Ford Türkiye Facebook sayfasindan da takip edilebiliyor.  HABER FOTOĞRAFLARI


  << Haberler Sayfasına Geri Dön