•    HABER DETAY
 • May 13 2007 12:00AM - Castrol Fiesta Rallye Cup pilotlari büyük yarisa hazir!..

  Castrol Fiesta Rallye Cup pilotlari büyük yarisa hazir!..

  Castrol Fiesta Rallye Cup pilotlari, Arkas Otomotiv Türkiye Ralli Sampiyonasi’nin ikinci ayagi olan 36. Fiat Rallisi’ne hazir.

  11 Mayis Cuma günü Sultanahmet Meydani’ndan start alacak yaris, Sile ve Kocaeli güzergahlari üzerinde toplam 19 özel etapta kosulacak. Yaris, 13 Mayis Pazar günü 15:20’de Kartal Bülent Ecevit Kültür Merkezi’nde finis görecek.

  Ford Rallye Sport Turkey Takim Direktörü Serdar Bostanci; “Uzun, yorucu ama bir o kadar da zevkli geçecek 36. Fiat Rallisi’ne Castrol Fiesta Rallye Cup araçlar ve pilotlarimiz olarak haziriz. Yaris öncesi her türlü testlerimizi basari ile tamamladik. Bu yarisda Castrol Fiesta Rallye Cup pilotlari gene izleyenlere heyecanli ve zevkli bir yaris izleme firsati sunacaklar” dedi.

  Ford Rallye Sport Turkey adina yarisacaklar

  Serdar Bostanci, bu yarista Koray Muratoglu, Mert Soley ve Serhat Öztemir’in Ford Rallye Sport Turkey adina yarisacaklarini belirtti. Bostanci, bu üç pilotun böylesine önemli bir rallide Ford Rallye Sport Turkey adina yarisacak olmalari ve yeni bir sorumluluk almalarinin kariyerleri için çok önemli bir adim ve deneyim oldugunu belirtti.

  Geride kalan ilk ayak sonunda, Castrol Fiesta Rallye Cup’ta lider, Koray Muratoglu-Levent Özokutucu. Ikiliyi geçtigimiz yilin Castrol Fiesta Rallye Cup sampiyonu Mert Soley-Kenan Engin takip ederken üçüncülük de Serhat Öztemir-Ünal Tezen ekibinde.  HABER FOTOĞRAFLARI


  << Haberler Sayfasına Geri Dön